Uživatel: nepřihlášen [přihlásit] [registrace]
Pokyny k přihlášení na stránky:

K prvnímu přihlášení je nutno nejprve se zaregistrovat (červené "registrace" v pravo nahoře); pro registrování si zvolíte heslo (když zapomenete, nic se neděje - systém vám pošle nové, to si pak zase můžete změnit). Vzápětí dostanete na svou e-mailovou adresu zprávu, na kterou jen kliknete a jste zaregistrováni.

Údaje, které při registraci zadáte (včetně hesla), můžete kdykoliv změnit kliknutím na červené "nastavení" vpravo nahoře, které se po registraci nebo přihlášení objeví.

Při jakémkoliv dalším přihlašování na stránky kliknete již jen na červené "přihlásit" vpravo nahoře a zadáte mail a heslo.

Registrace respektive přihlášení na stránky vám umožní přihlásit se na konkrétní kurz, poslat reflexi apod.

Případnou žádost o odstranění z databáze (z registrace) zašlete prosím emailem A. Křišťanovi (adresa viz "Kontakt") 

 

Pokyny k přihlášení na kurz:

Jste-li zaregistrováni, resp. přihlášeni na stránky kliknete na červené "zobrazit/přihlásit" u konkrétního termínu v rubrice "Kurzy" a jen odkliknete přihlášku. Při přihlášení na první kurz napište prosím do příslušné rubriky stručný motivační dopis; v případě žádosti o ubytování na předchozí noc vyplňte přibližnou dobu příjezdu.

Odesláním přihlášky souhlasíte s tím, že Psin z.s. eviduje pro potřeby kurzu vaše osobní a kontaktní údaje. 

Jste-li přihlášeni, dostanete zpravidla týden před zahájením akce mail s podrobnostmi o příjezdu a pod.

Potřebujete-li se z naléhavého důvodu odhlásit, oznamte to prosíme  e-mailem A. Křišťanovi (adresa viz "Kontakt").

 

Výcvik v programu Integrované psychoterapie   

PSIN z.s. má v současné době podánu žádost o akreditovaný výcvik v psychoterapii u České asociace pro psychoterapii, výsledek bude znám nejpozději v září 2019.

 

 

Reflexe:

Reflexe po akci zapisujte prosím do formuláře, který se vám objeví u seznamu kurzů po kliknutí na "nastavení" vpravo nahoře.

Informace o vlastních přihláškách:

Po kliknutí na "nastavení" vpravo nahoře se vám objeví kurzy na kterých jste přihlášeni.

 

Obecné informace pro kurzy:

Místo konání a podrobnosti k ubytování jsou uvedeny vždy u konkrétního kurzu v "Přehledu kurzů".

Velikost skupiny: cca 20 účastníků

 

Víkendové kurzy:

začínají v sobotu v 8.00 hod (možnost objednat ubytování již na noc z pátku). Pozdější nástup není akceptován. Program je organizován v blocích  (9 - 12 a 15 - 18  a 19-21hod). Končí se v neděli ve 12.00.
Doporučuje se: volný sportovní oděv a obuv, přezůvky, plavky (v blízkosti gymnázia v Krumlově je bazén; jinde se možnost také najde). Během sobotního odpoledne je čas na sportovní aktivity.

Účastnický poplatek (nezahrnuje ubytování a stravování): 1000,- Kč; studenti prezenční formy studia 500,- Kč. Platit je možné převodem na účet (viz formulář přihlášky), případně v hotovosti na kurzu; stornopoplatky vždy převodem.


Týdenní kurz: 

5 dní, začátek vždy první den v 8.00, konec pátý den ve 12.00; většinou je možné objednat již nocleh ze dne předcházejícího začátku (prosíme vyznačit), vše ostatní obdobné víkendům. Účastníci schválení do výcviku pak pátý den odpoledne absolvují supervizní hodiny. 

Účastnický poplatek (bez ubytování a stravování): 3000,- Kč; studenti prezenční formy studia 1 500,- Kč (účastníkům schváleným do výcviku se zpoplatňují supervizní hodiny po zakončení sebezkušenostní části kurzu - pátý den odpoledne - částkou 800,- Kč.). Platit je možné převodem na účet (viz formulář přihlášky), případně v hotovosti na kurzu; stornopoplatky vždy převodem.

Stornopoplatky: Při odřeknutí 7 dní před začátkem kurzu požadujeme uhradit stornopoplatek na účet Psin z.s. (242357432/0300), váš variabilní symbol je uveden na webovém formuláři přihlášky, stornopoplatek v případě
týdenního kurzu činí 800,- Kč (studenti 400,- Kč); v případě víkendu činí 300,- Kč (studenti 150,- Kč).

80